Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Ameliyatsız Yüz Germe Ankara

Ameliyatsız Yüz Germe Ankara

Focuslu Ultrason odaklanmış ses dalgaları kullanarak cildin 3 mm ve diğer ameliyatsız yöntem, monopolar radyofrekans, bipolar radyofrekans ve lazerlerin ulaşamayacağı 4,5-5 mm lik derin dokulara da ulaşabilen ve buarada kollajen üretiminin tetiklenmesine dayanan bir tedavi yöntemidir.

Focuslu Ultrason görüntüleme ultrasonuyla birlikte kullanılan, deride hasar yapmadan 5 mm aşağıda odaklanarak, bağ dokusuna etki edebilen bir odaklı bir ultrason cihazıdır. Cilt altını görerek yolladığı atışlarla odaklanmış ultrason gücüyle deri altındaki bağ dokusu tabakasını, subdermal tabakayı kontrakte eden, yenileyen ve geren ısı hasarları yaratır.

Uygulama esnasında cilt altı dokular adeta bir dikiş makinesi gibi tetiklenmektedir. Ameliyatsız bir cilt sıkılaştırma ya da yanak gerdirme yöntemi olan Ulthera ile zamanın ve yerçekiminin cilt ve cilt altı dokularda yarattığı gevşeme, yumuşama ve sarkmalar tedavi edilir. Focuslu Ultrason ile uygulama sahasına göre değişen 30-60 dakikalık bir seans ardından elde edilen sonuç cilt ve cilt altı bağ dokusunun güçlenmesi ve tetiklenmesi ile meydana gelmektedir.

Focuslu Ultrason ile yeni üretilen 1,5 mm lik başlıklarla artık kırışıklık tedavisi yapmakda mümkün olmaktadır. Focuslu Ultrasonun kırışıklık tedavisi de diğer tüm lazer tedavilerinden farklı olarak ciltte kızarıklık vede soyma yapmamaktadır. Focuslu Ultrason ile göz çevresi kırışıklıkları, dudak ve ağız çevresi kırışıklıkları, boyun kırışıklıkları, yanaklardaki kırışıklıklar klasik Focuslu Ultrason uygulamasından farklı olacak şekilde tedavi edilebilmektedir.