Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / estetik merkezi / Kepçe Kulak Ameliyatı Çayyolu

Kepçe Kulak Ameliyatı Çayyolu

Kepçe Kulak Estetiği Ankara

Kulakların kepçe olması insanları toplum içinde sıkıntıya sokabilir. Özellikle çocuklarda bu daha belirgin olur. Kepçe kulak operasyonları 7-8 yaştan itibaren yapılabilen operasyonlardır. Çünkü bu yaş itibarı ile kulak gelişimi genelde tamamlanır. Operasyon küçük yaş grubunda genel anestezi altında yapılır. Erişkin yaş grubunda ise genelde lokal anestezi altında yapılmaktadır.

Operasyon  kulak arkasından yapılan bir kesiden gerçekleştirilir.Sonrasında pansuman yapılıp bandaj takılır. Ertesi gün kontrolü gerçekleştirilen hasta daha sonra takiplere çağrılır. Bandaj genelde 2 hafta civarında kullandırılır. Genel olarak iyileşme süreci kişiler arası ve durumlara göre değişmekle beraber kişinin bandaj takmasında sorun yok ise gündelik hayata kısa sürede dönebilir.

kepce-kulak

About barissahin

Bunuda Oku!

dudak-dolgusu

Çayyolu Burun Estetiği

Rinoplasti yada burun estetiği burnun yeniden şekillendirilmesi işlemidir.  Op. Dr. Barış Şahin  Rinoplasti Fiyatları Ankara, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir