Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / estetik merkezi / Çayyolu Dudak Dolgusu

Çayyolu Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu Ankara

Dudak hacminden mennun olmayan hastalara dudak dolgusu ankara ile hacim kazandırılabilir. Dudak dolgusu olarak kullanılan maddeler sıklıkla hyalüronik asit dolgulardır. Bu dolguların kalıcılık süresi değişkenlik göstermekle beraber 6-9 ay civarındadır.işlem sonrası bir süre şişlik ve morluklar görülebilir. Tam şekil alınması  birkaç hafta sürebilir.

Dudak dolgusu ankara yaparken çok farklı teknikler mevcuttur. Önemli olan kişinin ihtiyacını belirlemek ve uygun miktarla uygun işlemi yapmaktır. Uygulamalarda son zamanlarda yapay görünümden kaçmak için kas için uygulamalardan kaçılmaktadır. Mukoza denen dudak cildi altına uygulama yapılmaktadır. Daha önce geçirilmiş travmalar ve dudak yarıkları onarımları sonrasında da bu işlem ile düzelmeler sağlanabilir. İşlem diğer tüm dolgu uygulamalarının sahip olduğu riskleri içerir.

About barissahin

Bunuda Oku!

dudak-dolgusu

Çayyolu Burun Estetiği

Rinoplasti yada burun estetiği burnun yeniden şekillendirilmesi işlemidir.  Op. Dr. Barış Şahin  Rinoplasti Fiyatları Ankara, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir