Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / estetik merkezi / Yüz ve Boyun Germe Ankara

Yüz ve Boyun Germe Ankara

YÜZ - BOYUN GERME
  • Op. Dr. Barış Şahin
  • Estetik Cerrahi, Op. Dr. Barış Sahin, Yüz Estetiği, Yüz – Boyun Germe,

Yaşlanma ile beraber yüz cildimizde ve cilt altı yapılarında sarkma meydana gelir. Elmacık kemiklerinin olduğu alanının belirgin olduğu üçgene benzer yüz şekli genç bir yüz ifadesiyken, yaşlanma ile beraber orta yüz dokusu aşağıya inecek bu görünüm kaybolacaktır.  Klasik Yüz germe, orta yüz germe, boyun germe ve yüz boyun bölgesine yapılacak liposuction operasyonları genel olarak yüz gençleştirme operasyonlarıdır. Ayrıca bu alanlara yapılacak Botoks, dolgu, yağ enjeksiyonları, kimyasal soyma işlemleri ve lazer uygulamaları bu operasyonlardan ayrı düşünülmemelidir.Bu operasyon 45-50 yaş üzeri yüz bölgesinde sarkmayla beraber yüz derisi fazlalığı bulunan hastalara uygulanabilir. Kulak önünde ve arkasında yapılan kesilerle cilt altı dokular ve cilt gerilerek sarkan yüz dokular gerginleştirilmektedir. Boyun bölgesi de bu operasyondan fayda görmektedir. Sadece kulak önünden kesi yapılarak sarkmaları daha az olan hastalara müdahale edilebilir. Operasyon genel anestezi altında yapılmaktadır. Ortalama 2-3 saat sürmekte, operasyon sonrası drenler konmaktadır. Erken dönemde anestezi riskleri, kanama, enfeksiyon görülebilir. Her operasyonda olduğunu gibi kalıcı izler olacağı akılda tutulmalıdır. Bu operasyonda ayrıca yüz sinirimizin kalıcı ya da geçici olarak zedelenme olasılığı mevcuttur.

About barissahin

Bunuda Oku!

dudak-dolgusu

Çayyolu Burun Estetiği

Rinoplasti yada burun estetiği burnun yeniden şekillendirilmesi işlemidir.  Op. Dr. Barış Şahin  Rinoplasti Fiyatları Ankara, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir