Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / estetik merkezi / ORTA YÜZ GERME Ankara

ORTA YÜZ GERME Ankara

ORTA YÜZ GERME
  • Op. Dr. Barış Şahin
  • Ankara Yüz Germe, Orta Yüz Germe, Ankara Estetik, Yüz Germe Fiyatları,

Yüzümüz zamanla aşağı doğru yer değiştirir. Genç bir yüzde tabanı yanaklardan geçen bir üçgen şeklinde iken yıllar içinde bu şekil tersine döner. Sigara kullanımı, güneş ışığına maruziyet tüm bu süreci hızlandırabilir.

\"\"

NASIL BİR OPERASYON?

Orta yüz germe işlemi genel anestezi altında yapılır. Alt göz kapakta kirpiklerin hemen altında yapılan kesiden girilir. Alt kapaktaki yağ yastıklarından gerekli ise çıkarma yapılır.sonrasında aşağı doğru sarkan dokuları yukarı almak için gerekli işlemler yapılır. Dokular yukara asılır. Bu şekilde kaybolan üçgen tekrar oluşturulmaya çalışılır. Kişi hastanede bir gece yatar. Kanama enfeksiyon her operasyonda görülebilen risklerdendir. Yaklaşık 2-3 hafta içinde şişlikler geçer.

Her operasyonda olduğu gibi bu işlem içinde size özel riskleri öğrenmek operasyon için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

About barissahin

Bunuda Oku!

dudak-dolgusu

Çayyolu Burun Estetiği

Rinoplasti yada burun estetiği burnun yeniden şekillendirilmesi işlemidir.  Op. Dr. Barış Şahin  Rinoplasti Fiyatları Ankara, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir