Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / estetik merkezi / Meme Dikleştirme Ankara

Meme Dikleştirme Ankara

MEME DİKLEŞTİRME Ankara

  • Op. Dr. Barış Şahin
  • Estetik Fiyatları Ankara, Göğüs Dikleştirme, Op. Dr. Barış Sahin, Estetik Fiyatları,

Göğüslerde kilo değişimleri ve emzirme sonrası, yaşla beraber sarkmalar  meydana gelebilir. Göğüslerde içi boşmuş gibi bir görünüm oluşabilir. Operasyon için doktorunuza başvurduktan sonra beklentilerinizi, çocuk sahibi olup olmadığınızı, ayrıntılı tıbbi öykünüzü doktorunuza anlatmalısınız.

 

Ameliyat

Operasyon genel anestezi altında yapılmaktadır.  Yaklaşık 2-2.5 saat sürmektedir. Çeşitli teknikler mevcuttur.  Örneğin meme başı ve buradan göğüs altına doğru sadece dik izin olduğu operasyon. Sadece meme başında izin kaldığı operasyon. Ters t izli ya da kısa ters t izli operasyonlar mevcuttur. Bazı durumlarda sarkması fazla olmayan hastalar  meme protez ameliyatından fayda görebilmekte bu hastalara bu önerilebilmektedir.   Operasyon sonrası göğüslerde kan birikmesini engelleyen drenler (hortumlar) koyulmaktadır. Hasta operasyon günü hastanede kalmakta ve  ertesi gün drenler çekilip taburcu edilmekte.  Anestezi sorunları, kanama, enfeksiyon, meme başında kayıplar erken dönemde görülebilmektedir. Geç dönemde ise meme başında his kaybı yaşanabilir , memeler arasına eşitsizlik, şekilden memnuniyetsizlik  görülebilir. Bunlar genelde nadirdir.   Her operasyon sonrası kesi yapılan alanlarda iz kalacağı unutulmamalıdır. Bu durumda operasyon ve kişisel faktörler önem kazanmaktadır. Kişi 1 hafta içinde  normal yaşantısına dönmektedir.  Hastalara operasyon sonrası özel sütyen giyer.

About barissahin

Bunuda Oku!

dudak-dolgusu

Çayyolu Burun Estetiği

Rinoplasti yada burun estetiği burnun yeniden şekillendirilmesi işlemidir.  Op. Dr. Barış Şahin  Rinoplasti Fiyatları Ankara, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir