Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / estetik merkezi / LAZER LİPOLİZ – LİPOSUCTİON Ankara

LAZER LİPOLİZ – LİPOSUCTİON Ankara

LAZER LİPOLİZ - LİPOSUCTİON
  • Op. Dr. Barış Şahin
  • Estetik Cerrahi, Ankara, Estetik Fiyatları, Op. Dr. Barış Sahin,

Klasik liposuction işleminde yağ alınması gereken alana kesilerden girilerek kanamayı engelleyen sıvılar verilir. Sonrasında bir süre beklenir ve istenen alanlardan yağ alınma işlemi yapılır. Bu işlemler sonrasında bir lazer yardımı ile yağ dokusunda hücre zarları parçalanarak yağ eritilirse bu işlem lazer lipoliz olur.

Lazer lipoliz işleminde fark vakum yardımı ile yağ emme öncesinde lazer ile yağ eritme işlemi yapılmasıdır. Kullanılan lazerler yardımı ile yağ daha emilebilir bir forma dönüştürülür. Eğer erititilen yağ sonrasında vakum yardımı ile geri alınırsa işlemin adı lazer liposuction olur.

Geniş alanlarda yağ eritme işlemi yapılırsa bu yağın geri alınması gerekir ama küçük bir alanda örneğin gıdı bölgesinde eritme işlemi yapılırsa geri alınmayabilir.

Karın bölgesi, basenler, uyluk bölgesi, kollar,boyun, bacaklar sık lazer lipoliz yapılan alanlardır. Ayrıca erkekte jinekomasti tedavisinde de kullanılmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken durum lazer lipolizin bir operasyon olduğudur. Steril tam donanımlı ameliyathane koşullarında yapılmalıdır.

Operasyonlar yağ alınacak bölge genişliğine göre değişmekle beraber sıklıkla genel anestezi altında yapılır. Sonrasında hasta yaklaşık 3 hafta korse giyer. Kanül giriş deliklerindeki dikişler genelde alınmaz kendiliğinden erir. Hastalar 3-4 gün sonra banyo yapabilirler.

About barissahin

Bunuda Oku!

dudak-dolgusu

Çayyolu Burun Estetiği

Rinoplasti yada burun estetiği burnun yeniden şekillendirilmesi işlemidir.  Op. Dr. Barış Şahin  Rinoplasti Fiyatları Ankara, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir