Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / estetik merkezi / GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ Ankara

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ Ankara

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ
  • Op. Dr. Barış Şahin
  • Göz Kapağı Estetik Fiyatları, Göz Estetiği, Göz Kapağı, Op. Dr. Barış Sahin,

Göz çevresi genç görünümde önemli yere sahiptir. En çok bilinen işlem göz çevresine yapılan botoks dur. Cilt fazlalığı mevcut ise bunu çıkarmak gerekir ve alttaki dokulara müdahale edilmedir.

Üst göz kapak estetiği;üst göz kapağı estetik operasyonları için hasta oturur pozisyonda iken çizim yapılır.sonrasında lokal anestezi altında göz kapak katlantısına oturtulan hattan kesi yapılarak fazla deri çıkarılır. Kas ve alttaki yağ yastıkçıklarından gerekli ise çıkarma yapılır. Yaklaşık 45-50 dk sürer. Hastanede yatış gerekmez.

Alt göz kapak estetiği; farklı bölgelerdeden farklı kesiler ile yapılır. Sıklıkla kirpikli kenar alt kısımdan yapılan kesiden yağ yastıklarındaki fazla yağ çıkarılır ya da göz alt kemiğine doğru aktarılır. Fazla deri çıkarılır. Işlem yaklaşık 1 sürer. Hastanede yatış genelde gerekmez.

Hastalara bu işlemler ile beraber genelde yağ enjeksiyonuda önermekteyim.İşlemler temelde fazlalıklarını çıkarılması gibi dursada eksik olanın yerine konmasını da içerir.

Göz kapak estetikleri pek çok işlemler kombine edilebilir. Kanama enfeksiyon gibi riskleri her operasyonda olduğu gibi mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için doktorunuzla görüşmenizde fayda vardır.

 

About barissahin

Bunuda Oku!

dudak-dolgusu

Çayyolu Burun Estetiği

Rinoplasti yada burun estetiği burnun yeniden şekillendirilmesi işlemidir.  Op. Dr. Barış Şahin  Rinoplasti Fiyatları Ankara, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir