Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Genel / Genital Estetik Ankara

Genital Estetik Ankara

GENİTAL ESTETİK
  • Op. Dr. Barış Şahin
  • Op. Dr. Barıs Sahin, Genital Estetik, Ankara, Estetik Cerrahi,

KADIN GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ

VAJİNA DARALTMA/DOĞUM YIRTIKLARININ DÜZELTİLMESİ

Doğumlar sonrası, yaşlanma ile vajinada gevşeme, genişleme olabilir. Vajina daraltma operasyonları genel anestezi altında yapılmaktadır. Vajen alt kısımdan mukoza dokusu çıkarılmakta ve kas dokusu sıkıştırılmaktadır. Hasta genelde aynı gün taburcu edilmekte ve 1-2 gün içinde işine dönmektedir. Operasyon sonrası 4-6 hafta ilişki önerilmez.

Aynı şekilde doğumlarda yapılan epizyotomi kesilerine bağlı meydana gelen deformiteler sıklıkla vajina daraltma operasyonları ile birlikte düzeltilmekte ve var olan deformiteler giderilmektedir.

KÜÇÜK  DUDAKLARIN KÜÇÜLTÜMESİ

Genital bölgedeki küçük dudaklar doğumlar sonrası, yaşla beraber büyüyebilmekte. Bu durum kişiyi günlük hayatta etkileyebilmekte, hijyen sorunlarına yol açabilmektedir. Genelde lokal anestezi ve sedasyon altında yapılan küçültme işleminde dudaklardan doku çıkartılması yapılmaktadır. Kişi aynı gün hastaneden taburcu edilirken 4 hafta ilişki önerilmez.

BÜYÜK  DUDAKLARIN KÜÇÜLTÜMESİ

Küçük dudaklara benzer şekilde büyük dudaklarda da zamanla büyüme meydana gelebilir. Lokal anestezi ve sedasyon altında yapılan işlem ile küçültme yapılabilir. Hasta aynı gün taburcu edilir. 4 hafta ilişki önerilmez.

ERKEK GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ

Erkekte genital bölge estetiği olarak en sık yapılan operasyonlar yağ enjeksiyonu ve penis kökündeki asıcı bağın kesilmesi ile yapılan penis uzatma işlemidir.

Yağ enjeksiyonu genel anestezi altında yapılır. Alınan yağ işlemden geçirilir ve hücreden zengin saf yağ dokusu enjekte edilmeye çalışılır. Hasta genelde aynı gün taburcu edilir. Enjekte edilecek yağ miktarı değişmektedir. Enjekte edilen yağda bir miktar erime olabileceği bilinmelidir.

Penis uzatma operasyonu genel anestezi altında yapılır ve penis kökünde mevcut asıcı bağ kesilir. Bu operasyonlardan sonra 4 hafta ilişki önerilmez.

About barissahin

Bunuda Oku!

erkek-meme-kucultme

Çayyolu Erkekte Meme Estetiği

Erkekte Meme Küçültülmesi (Jinekomasti Onarımı) Erkeklerde anormal meme büyümesi olması haline jinekomasti denir. Bazı hastalıklarda ilaçların ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir